Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. 

× Poslat stránku
Vaše jméno
Váš email
E-mail příjemce
Your message

 
 

A care a.s. divize VETERINA

Divize Veterina věnuje péči distribuci značkových produktů pro veterinu a chovatele.


Jana Janouškovcová
+420 724 290 034 | jana.janouskovcova@acare.cz

Aktuality

Národní holštýnský šampionát[24.09.2018]

Srdečně Vás zveme na další zajímavou výstavu do Lysé  /Labem. „ Národní holštýnský šampionát " ve dnech 4. – 7.10. 2018 Výstavy se zúčastní přibližně 70 krav a jalovic obou barevných variant tohoto světově…

 

Jsme na Rádiu Vysočina[18.09.2018]

od 17. do 23.9. 2018 nás uslyšíte na Rádiu Vysočina, kde propagujeme naší TOP řadu produktů Vetericyn. Chceme široké veřejnosti představit péči o domácí mazlíčky.

 

Večerní koňská galashow[23.08.2018]

Večerní koňská galashow 21.9. nebo 22.9. v Lysé / Labem nabídne návštěvníkům ojedinělou možnost zhlédnout představení portugalské jezdecké školy EscolaPortuguesa de ArteEquestra. Tato škola v České republice ještě nikdy nevystupovala a pro příležitost večerní…

 
1 2 3 4 10 11

Filozofie společnosti

Filozofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb prodeje, distribuce a servisu sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů.

Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

 

Homepage| Divize Health| Divize Veterina| O společnosti| Aktuality| Kontakty
Facebook Vetericyn na Facebooku

Tisk Poslat stránku Přidat do oblíbených

 
© 1996-2019 A care a.s. All rights reserved.
Tvorba www Neofema s.r.o.