× Poslat stránku
Vaše jméno
Váš email
E-mail příjemce
Your message
 
 

A care a.s. divize MEDICAL

Poskytuje nejkvalitnější služby ve zdravotnictví a medicíně, servisu, sledování výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů.

800 880 834
zelená linka medical

Intervenční kardiologie

O firmě

Firma A care a.s. působí, na trhu intervenční kardiologie, v České republice od roku 1996. Byla výhradním distributorem výrobků švédské firmy JOMED, která byla v roce 2003, fúzí připojena k americké firmě Abbott Laboratories.

Obor a zaměření

Intervenční kardiologie je obor, který se zabývá angiografickým vyšetřováním srdce a srdečních cév.
Vyšetření se nazývá selektivní koronarografie a minimálně invazivní metodou nám ukáže stav věnčitých tepen (zásobujících srdeční sval). Cílem tohoto vyšetření je posouzení přítomnosti, počtu a závažnosti stenóz na věnčitých tepnách.


Při zjištění nálezu může být u konkrétní stenózy provedena tzv. PTCA (perkutánní transluminární koronární angioplastika), kdy se postižené zúžené místo ošetří balónkovým katétrem či implantací koronárního stentu. Nejčastější důvodem k vyšetření je Ischemická choroba srdeční, kdy věnčité tepny jsou postižené aterosklerózou, zužují se a tím se snižuje přísun živin a kyslíku do srdečního svalu. V závislosti na závažnosti zúžení tepny se u pacientů projeví různě závažné příznaky přes anginu pectoris až po akutní infarkt myokardu.

 
 


Filozofie společnosti

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb prodeje, distribuce a servisu sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů..

Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse.
Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení.

Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

 

Homepage| Divize Medical| O společnosti| Aktuality| Partneři| Kontakty

 
© 1996-2023 A care a.s. All rights reserved.
Tvorba www Neofema s.r.o.