× Poslat stránku
Vaše jméno
Váš email
E-mail příjemce
Your message
 
 

A care a.s. divize MEDICAL

Poskytuje nejkvalitnější služby ve zdravotnictví a medicíně, servisu, sledování výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů.

800 880 834
zelená linka medical

IVUS

IVUS-Volcano
Intravaskulární ultrazvukový sonografIntravaskulární ultrazvuk, je metoda, která umožňuje získat úplný obraz celého průsvitu a stěny tepny. Koronarografie umožňuje zobrazení věnčitých tepen, ale má řadu omezení v určení změn. Nezachycuje počáteční stádia aterosklerózy, kdy změny probíhají především ve stěně tepny a nedochází ještě k zúžení lumina tepny, není dostatečně citlivá pro detekci trombů, ulcerace stěny nebo disekce po koronární angioplastice.

Princip ultrazvukového vyšetření:

Principem ultrazvukového vyšetření je zvuk s vysokou frekvencí, který je pro lidské ucho neslyšitelný. Ultrazvuk proniká do tkání a v závislosti na typu tkáně se ultrazvukový signál odráží. Vyšetření ultrazvukem je technicky podobné koronární angioplastice. Přes úsek tepny se zavede PTCA vodič a po něm se zavede ultrazvukový katétr, co možná nejdále do periférie koronární tepny. Poté je ultrazvukový katétr kontinuální rychlostí stahován zpět k ústí koronární tepny. Pro získání orientačních obrázků z tepny je možné provést pouze manuální vytažení sondy, pro kvantitativní hodnocení obrazu je nutné použít tzv. motorizovaného pullbacku.

Základním obrazem při ultrazvukovém vyšetření je příčný řez tepny. Zde je velmi dobře zobrazeno lumen a lze změřit jeho rozměry a diagnostikovat jeho útvary Poskytuje pohled i na celou stěnu tepny a můžeme tedy změřit i několik rozměrů tepny, strukturu cévní stěny, charakter a přítomnost aterosklerotických plátů. (Citace: „Kardiologie, 1díl, Michael Aschermann)

 
 

Eagle Eye
Ultrazvukový katétr

Technické informace:

Délka: 150 cm
Velikost: 2,9F
Vodící drát: 0,014"
Guide: 5F/0,057"

Ultrazvukový katétr Eagle Eye je konstruován pro použití při vyhodnocování vaskulární morfologie v krevních cévách koronární a periferní vaskularity tím, že zobrazuje průřezový obraz těchto cév. Tento katétr se běžně neindikuje pro použití u mozkových cév.

Katétr Eagle Eye umožňuje pomocí tzv. virtuální histologie barevné zobrazení vnitřní stěny tepny a kalkulaci přítomných látek ve stenóze.

 
 

Visions PV 018
Ultrazvukový katétr

Technické informace:

Délka katétru: 135 cm
Velikost: 3,4F
Vodící drát: 0,018"
Guide: 6F "

Ultrazvukový katétr Visions PV 018 je konstruován pro použití při vyhodnocování vaskulární morfologie v krevních cévách periferní vaskularity tím,že zobrazuje průřezový obraz těchto cév. Tento katétr se běžně neindikuje pro použití u mozkových cév.

Katétr PV 018 je ideální pro zobrazení například karotických,renálních a ilických tepen s možností zobrazení průměru až 24 mm.

Informace pro objednání

Objednávkové číslo: 86700

 
 

Visions PV 8,2F
Ultrazvukový katétr

Technické informace:

Velikost: 38.2F
Vodící drát: 0,038"
Guide: 9F "

Ultrazvukový katétr Visions PV 8,2F je konstruován pro použití při vyhodnocování vaskulární morfologie v aortě tím,že zobrazuje průřezový obraz této cévy. Tento katétr se běžně neindikuje pro použití u mozkových cév.

Nový čip použitý v katétru PV 8,2F umožňuje zobrazení průměru až 60 mm.

Informace pro objednání

Objednávkové číslo: 88900

 

 

Homepage| Divize Medical| O společnosti| Aktuality| Partneři| Kontakty

 
© 1996-2022 A care a.s. All rights reserved.
Tvorba www Neofema s.r.o.
 
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.