Aktuality

XI. ročník akce Super dog Cup 2020

A care divize Veterina je hrdým partnerem akce SUPER DOG CUP XI. Kdy? 5.9.2020 Kde? Zahrada Kolonka  Od kdy? Začínáme v 9:00 Do kdy dorazit? Do 8:50 V čem se soutěží? I letos máte na výběr  mnoho soutěží V každé disciplíně bude oceněno první až třetí místo…

Kůň 2020

Už sedmadvacátý ročník nejstarší středoevropské výstavy koní určené všem příznivcům jezdeckého sportu, vozatajství, drezury, ale i samotného chovu koní. Výstaviště Lysá nad Labem 18.9. - 20.9.2020.

Vyzkoušejte Vetericyn

Jaký je Váš názor na produkt Vetericyn? Osvědčil se Vám? Kontaktujte nás, Váš názor nás zajímá. Zde si můžete prohlédnout Případové studie, jak Vetericyn v praxi léčí.

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.