Aktuality

Vyzkoušejte Vetericyn

Jaký je Váš názor na produkt Vetericyn? Osvědčil se Vám? Kontaktujte nás, Váš názor nás zajímá. Zde si můžete prohlédnout Případové studie, jak Vetericyn v praxi léčí.

Jaro s koňmi 2020

Středa 18. 3. až neděle 22. 3. 2020 v 9:00 až 17:00 hodin. Pořádá Výstaviště Lysá nad Labem VÝSTAVA BUDE CELÁ UMÍSTĚNA V NEJVĚTŠÍ A NEJMODERNĚJŠÍ HALE C PŘÍMO V HALE KOLBIŠTĚ S TRIBUNOU, KDE BUDE PO CELOU VÝSTAVU PROBÍHAT PROGRAM KOŇSKÝCH VYSTOUPENÍ KONĚ…

Krajská výstava psů všech plemen

 Pořádá Výstaviště Lysá nad Labem  Sobota 29. února 2020 v 9:00 až 15:00 hodin.  Pořádá Klub chovatelů málo početných plemen psů (KCHMPP) v součinnosti v VLL. 

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.