XI. ročník akce Super dog Cup 2020

A care divize Veterina je hrdým partnerem akce SUPER DOG CUP XI.

Kdy? 5.9.2020

Kde? Zahrada Kolonka 

Od kdy? Začínáme v 9:00

Do kdy dorazit? Do 8:50

V čem se soutěží? I letos máte na výběr  mnoho soutěží

V každé disciplíně bude oceněno první až třetí místo medailí a cenami.

Ze všech soutěží bude vyhodnoceno nejlepší dítě se psem a nejlepší dospělý se psem. Tito vítězi získají krásné poháry a hodnotné ceny.

I letos na Vás budou čekat krásné ceny, zábavné soutěže, tombola, chutné dortíky i opékání špekáčků. Celý společný krásný den završíme společnou procházkou!

Výtěžek bude jako každý rok věnován pejskům v nouzi.

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.